Бібліомайданчик «Open Air»
Категорія проекту: тактичний урбанізм

Місто: Бахмут, Донецька область

Координатор проекту:
Тетяна Біленко

Контакти:
belenko@e-mail.ua

Статус: реалізовано
Про проект
Мета проекту – сприяти організації змістовного дозвілля мешканців об'єднаної громади міста Бахмут, в першу чергу дітей, подолання дитячої бездоглядності, особливо в умовах збройного конфлікту через перетворення міського простору біля дитячої бібліотеки. Це планується досягти створенням відкритого майданчику на ганку міської бібліотеки для дітей із зоною читання, спілкування і дозвілля з проведенням циклу соціокультурних заходів

В результаті реалізації проекту покращаться умови проведення змістовного дозвілля дітей об'єднаної громади та соціальної адаптації дітей з особливими потребами, будуть створені комфортні умови для проведення заходів на оновленому майданчику. Реалізація проекту дозволить підвищити соціальну значущість міської бібліотеки для дітей серед мешканців громади.

Досвід з активізації взаємодії дітей різних категорій, отриманий в ході реалізації проекту, буде використовуватися і надалі. Навесні, влітку, восени планується продовжити проведення соціокультурних заходів на майданчику із залученням більшої кількості дітей. Після реалізації проекту бібліотека стане місцем для спілкування, проведення змістовного дозвілля, пошуку друзів, комфортним майданчиком для відпочинку, підвищиться значення читання і книги серед її користувачів.