Чисто: Замкова Гора
Категорія проекту: партисипація та міські спільноти, тактичний урбанізм

Місто: Київ

Координатор проекту:
Родіон Філатов

Контакти:
rodion.filatov@gmail.com

Статус: на реалізації
Про проект
Метою проекту є впровадження культури відповідальності громади Подолу за історичну спадщину, шляхом її активізації; встановлення співпраці між громадою та адміністрацією; залучення місцевого соціально відповідального бізнесу до підтримки проекту; розвитку публічного простору та підвищення рівня його доступност, а також формування образу місцевості як об'єкту історико-культурної спадщини Києва.

Цим проектом вирішуються проблеми безвідповідального ставлення суспільства до збереження історико-культурної спадщини; недостатнього рівню комунікації між зацікавленими сторонами; непрозорості прийняття рішень місцевою владою та ігнорування комунальними службами своїх обов'язків.

Ідея чистого середовища є базовою і сприяє об'єднанню і подальшій співпраці сусідів. Результатом взаємодії є подальша трансформація жителів у громаду, що здатна вирішувати проблеми, що постають перед нею. Зі своєї сторони команда проекту може ділитись власним досвідом, консультувати «нові» громади у створенні комфортного середовища навколо. Цей напрямок є стратегічно важливим у нашій діяльності. Зараз команда проекту працює над розробкою алгоритмів співпраці.