Фотофакт (Photofact)
Категорія проекту: партисипація та міські спільноти, міська інфраструктура

Місто: Дніпро

Координатор проекту:
Олексій Шапка

Контакти:
alexey@photofact.info

Статус: реалізовано
Про проект
Метою проекту є дати місту інструмент для контролю за виконанням будь-яких робіт чи проблем, що можуть підтверджуватися фотофіксацією. Наш інструмент може використовуватися як інспекторами міськвиконкому, так і жителями міста, які бажають впливати на екологію та міську інфраструктуру

Задачами проекту є надання можливості керівникам управлінь/департаментів/комунальних підприємств контролювати своєчасність та якість виконання робіт чи надання послуг співробітниками і підрядчиками; надати інспекторам міськвиконкому інструмент, що дозволяє миттєво фіксувати факти порушення зобов'язань, невиконання робіт чи ненадання послуг; та надати можливість громадськості приймати участь у контролі процесів, зробити виконання робіт більш прозорим, а органи місцевого самоврядування - підзвітними.

У містах є проблеми, викликані неякісним виконанням робіт підрядниками, що співпрацюють з міськвиконкомом. Зокрема, несвоєчасне вивезення сміття, в тому числі у приватному секторі. Це викликає екологічні проблеми та обурення жителів. Міські інспектори також не завжди своєчасно реагують. Цей інструмент надасть можливість покращити екологічну ситуацію в місті, шляхом моментальної реакції підрядників та відповідального департаменту на виникнення проблеми.