Облаштування піднятих пішохідних переходів на вулицях міста Долина
Категорія проекту: міська інфраструктура

Місто: Долина, Івано-Франківська область

Координатор проекту:
Сергій Гаргат

Контакти:
serges@meta.ua

Статус: реалізовано
Про проект
Метою проекту є створення безпечних та зручних умов для переходу вулиць маломобільними групами населення, інвалідами, дітьми, людьми з дитячими колясками, велосипедистами та примусове зменшення швидкості руху автомобілів на дорогах.

Задачами проекту є облаштувати три підняті пішохідні переходи на рівні тротуарів на центральних вулицях поблизу шкіл, забезпечити їх належне освітлення, що дає можливість водіям бачити не тільки пішохідні переходи, а й людей на них, та як наслідок - забезпечити примусове зменшення швидкості автотранспорту на вулицях міста.

Даний проект створить умови для безпечного і зручного перетину вулиці інвалідами, маломобільними групами населення, людьми похилого віку, батьками з дитячими візками, велосипедистами та учнями. Додаткове освітлення спрямоване на перехід дасть можливість водіям бачити пішоходів на дорозі в темну пору доби. Також підняті пішохідні переходи є своєрідним бар'єром для розгону на дорозі, водії автоматично змушені зменшити швидкість до мінімальної. Досягти нульової смертності та аварійності на дорогах міста. Даний проект посилить співпрацю влади і громади.