Переможці Конкурсу малихгрантів DREAMactions 3.0, організованого CANactions School та WNISEF.
З 1 квітня—31 травня було отримано 182 заявки від об'єднаних територіальних громад з 23 областей України, з яких 65—територіальні громади сільського типу, 56—громади селищного типу, 59—громади міського типу.

Мета конкурсу—підтримати об'єднані територіальні громади в реалізації практичних урбаністичних проектів задля підвищення якості та умов життя громад. Конкурсом передбачено надання грантів у розмірі до 100 000 грн кожному з переможців, які були обрані авторитетним журі.
1. «Шацька експедиція»
(Шацька селищна об'єднана територіальна громада, Волинська область. Переосмислення політики використання природних ресурсів національного значення у громаді і розробка нового підходу до проектування у важливих екологічних зонах через спеціально організовану "експедицію" на прикладі обраного відпочинкового маршруту навколо Шацьких озер (поблизу села Гаївка).

2. «Центр вивчення іноземних мов»
(Комишанська сільська об'єднана територіальна громада, Сумська область). Створення центру вивчення іноземних мов, який буде забезпечений необхідним сучасним обладнанням та літературою для вивчення мов.


3. «Інша КРАМниця—соціальний Profit-room»
(Теребовлянська міська об'єднана територіальна громада, Тернопільська область). Створення в Теребовлянській громаді нової платформи—інкубатора для розвитку підприємництва, навичок комунікації та соціальної адаптації осіб із складними життєвими обставинами у вигляді неформатної крамниці, що об'єднає сім'ї різного майнового стану для взаємної підтримки: адресної допомоги речами та наставництва.


4. «Створення універсального ігрового простору для дітей»
(Баранівська міська об'єднана територіальна громада, Житомирська область). Створення на території багатофункціонального центру реабілітації універсального ігрового майданчику для дітей, у тому числі для дітей з обмеженнями фізичними можливостями (наразі у центрі 136 дітей).


5. Семінар «Поводження з відходами в ОТГ», 6 вересня 2019 року, м.Київ.
Велика кількість проектних заявок була присвячена питанням організації чистого довкілля, запровадженню систем роздільного збирання та вивозу сміття, вихованню екологічної свідомості мешканців громад. Через велику увагу до таких нагальних проблем Організатори Конкурсу вирішили провести воркшоп з питань сортування, переробки та утилізації твердих побутових відходів для координаторів 24 проектів.